Mladinci izgubili proti Bravu

Mladinci so se danes, 11. marca, na domačem igrišču pomerili proti ekipi Brava. Gostje so zmagali z rezultatom 1:2.

Bravo je povedel že v uvodu tekme in nekoliko presenetil varovance Urbana Žoharja. Kljub temu so se hitro zbrali in prek Lazarevića v 18. minuti prišli do izenačenja. V nadaljevanju obračuna so bili podjetneši in poskušali priti do zadetka za vodstvo, a se je zgodilo ravno nasprotno. Bravo je v 67. minuti prišel do prednosti in modro-rumeni so bili prisiljeninapadati za izenačenje. Kljub vidni želji po zadetku jim ni uspelo ujeti priključka.

Ne glede na poraz, nič še ni izgubljenega, saj imajo nogometaši Brinja le 4 točke zaostanka za vodilno Olimpijo. V soboto, 16. marca, se bodo odpravili v Mursko Soboto, kjer se bodo pomerili z Muro.