2.SKL> Kadeti v odlični formi

DREN VRHNIKA : BRINJE GROSUPLJE 1 : 6 (1:1)
Gruden Oskar(27'); Zrnec Nik(12', 42'), Močnik Nejc(49', 55'), Jerak Lan(62'), Petrušić David(80')

Na Vrhniki so mladi nogometaši Brinja nadaljevali prvenstvo v odlični formi.

Težko, razmočeno in blatno igrišče pred tekmo niso bili pogoji, ki bi obetali in navduševali. Tudi prvi polčas, ki se je končal z 1:1, ob premoči nogometašev iz Grosuplja, ni dal željenega rezultata.

V drugem polčasu so varovanci trenerja Gorana Markoviča stopili na plin. V 2. minuti nadaljevanja je Nik Zrnec s strelom iz razdalje in svojim drugim zadetkom na tekmi zadel za vodstvo z 1:2 in razbremenil soigralce, ki so v nadaljevanju zadeli še štirikrat. Nejc Močnik dvakrat, Lan Jerak in David Petrušič so bili strelci za visoko in pomembno zmago na gostovanju.

Trener Goran Markovič je bil po tekmi zadovoljen : "Fantom čestitke za dobro odigrano tekmo in zasluženo zmago na težkem igrišču. Do konca jesenskega dela nas čakata še dve tekmi, ki si jih želimo končati z odliko."

Podrobnosti o tekmi na TEJ POVEZAVI.

Nogmetaši Brinja so tekmo 14. kroga že odigrali, zabeležili so zmago, tako se bodo v miru pripravljali na zadnji dve tekmi jesenskega dela prvenstva.