Mladinci pripravljeni na nadaljevanje prvenstva

Čez 14 dni se bo nadaljevalo prvenstvo v 2.SML zahod. Za selekcijo mladincev je obsežno pripravljalno obdobje,

ki je bilo opravljeno na domačem igrišču z umetno travo, zaključilo pa se je z nekaj dnevnimi pripravami v Umagu. V tem obdobju so odigrali tudi serijo pripravljalnih tekem.

Trenerja selekcije Gorana Markovića smo povprašali kako je zadovoljen z opravljenim delom in kakšna so pričakovanja pred nadaljevanjem prvenstva: "S tem tednom začenjamo cikel zadnjih 14 dni pred začetkom prvenstva. Do sedaj smo lahko zadovoljni na kakšen način ekipa želi funkcionirati. Čakajo nas zanimivi trije meseci tekmovanja, saj smo postavljeni pred veliko izivov, tako oragnizacijskih kot rezultatskih. Če bomo želeli biti prepoznavni po naši igri, predvsem v nadgradnji naše ideje v obeh fazah bo potrebno uložiti veliko energije, predvsem z vidika zbranosti in koncetracije, saj smo na tem področju v tem trenutku v velikem zaostanku oz. je veliko prostora za napredek. Z rezultatskega vidika si želimo ohraniti prvo mesto na mladinski lestvici, ter izkorisititi možnost preboja v 1. SKL/SML, če se ta seveda ponudi, kar pa ni odvisno samo od nas. Mi bomo gledali sebe in na koncu bomo videli kaj nam bo to prineslo. Bo po lepo število fantov dobilo možnost igranja na članskem nivoju, saj smo na sedanjih prijateljskih tekmah videli, da so konkurenčni ostalim ekipam."

Odigrane pripravljalne tekme:

Brinje : Triglav 1:5
Brinje : Brežice 3:2
Brinje : Šampion 2:1
Brinje : Svoboda Lj 11:1
Brinje : Interblock 6:1
Primorje : Brinje 2:2
Brinje : Lesce člani 2:0
Brinje : Radomlje 3:1
Brinje : Šenčur 8:1
Brinje : Korte člani 6:4

V soboto 9. marca sledi še generalka v Velenju proti domačinom.