1.SNL U-15> Doma zanesljivo proti Jadran Železničarju

NK BRINJE GROSUPLJE : NK JADRAN ŽELEZNIČAR 3 : 0 (0:0)
Peter Čeferin(18'), Vall Janković(33'), Samo Matjaž(63')

V 1. državni ligi starejših dečkov zahod, so se v petkovem večeru v 23. krogu pomerila soseda na prvenstveni lestvici.

Grosupeljski nogometaši so imeli skozi srečanje pobudo in so s posestjo žoge poizkušali ogrožati gostujoča vrata. Do prvega zadetka je bilo potrebno počakati do 18. minute, ko je akcijo z zadetkom zaključil Peter Čeferin. Še pred vodilnim zadetkom so nekaj obetavnih akcij imeli tudi gostje, ki so bili nevarni v proti napadih. Za miren zaključek prvega polčasa je poskrbel Vall Janković, ki je povišal vodstvo na 2:0.

V drugem delu igre so nogometaši Brinja nadzorovali potek igre. Gostom niso dopuščali, da bi kontinuirano ogrožali njihova vrata. Za miren zaključek tekme je sedem minut pred koncem končni rezultat postavil Samo Matjaž, ki je zadel za 3:0.

Starejši dečki se odlično držijo na prvenstveni lestvici, kjer po 23. krogih držijo 6. mesto le 2 točki za četrtim Koprom.

Že v sredo 09.05.2018 bo ob 17:30 ekipa gostovala pri Iliriji. Pričakovati je pravi derbi, saj so domačini z istim številom točk kot Grosupeljčani na 5. mestu prvenstvene lestvice.