U17, 2. SKL, 13. krog, sreda, Bilje 31.10.2018
ND BILJE : NK BRINJE GROSUPLJE 2:1 (0:0)

U17, 2. SKL, 14. krog, nedelja, Grosuplje 04.11.2018
NK BRINJE GROSUPLJE : NK SLOVAN 2:0 (0:0)

U17, 2. SKL, 15. krog, sobota, Grosuplje 11.11.2018
NK ARNE TABOR : NK BRINJE GROSUPLJE 5:1 (3:0)
Strelci: Tibola;

U17, 2. SKL, 16. krog, torek, Grosuplje 13.11.2018
NK BRINJE GROSUPLJE : NK KRKA 1:0 (0:0)

Kadeti so z zmago odšli na zimske počitnice, potem ko so z 1:0 premagali goste iz Novega Mesta.

V zadnji tekmi jesenskega dela prvenstva 2.SKL zahod so kadeti Brinja prikazali dobro nogometno igro. Tekmo je sicer že v prvi minuti nadaljevanja igre v 2. polčasu odločil Jan Tibola. Za miren zaključek tekme so imeli domači nekaj lepih priložnosti, kjer bi lahko povišali vodstvo, vendar so le te ostale neizkoriščene.

Trener Borut Antončič je o zadnjih odigranih tekmah poveda: "Po dveh visokih porazih, smo proti Dobu prikazali solidno predstavo. Tekmo smo dobro odprli, po lepi akciji hitro povedli, vendar vodstva nismo zadržali dolgo. V nadaljevanju prvega polčasa smo imeli pobudo, ki pa je nismo kronali z zadetkom. Tekma v Biljah je bila trda in izenačena. Že v uvodu smo imeli dve lepi priložnosti, ki sta žal ostali neizkoriščeni, v nadaljevanju smo gledali raztrgano igro med obema kazenskima prostoroma. V drugem delu smo hitro povedli, si ustvarili še nekaj lepih situacij, vendar na koncu, s prepoceni prejetima zadetkoma zmago prepustili domačinom. Tekma proti Slovanu je bila za nas zelo pomembna, in treba je priznati, da so fantje pokazali pravi karakter, solidno in predvsem skoncentrirano odigrali in na koncu zasluženo zmagali. Tekma z Arne Tabor, bo šla hitro v pozabo. Na težkem igrišču, ki nam nikakor ni ustrezalo, smo sicer odigrali solidno in si pripravili kar nekaj situacij, a smo bili na drugi strani neprepoznavni v fazi branjenja, saj je nasprotnik uspel zadeti iz vsake ponujene priložnosti, nam pa v zaključku akcij ni steklo. Glede na razmere na igrišču, enostavno previsok rezultat. Po težkem porazu, je hitro sledila tekma proti Krki, v kateri je bil odziv fantov pravi. Kljub nekaterim napakam, je igra stekla, prav tako je bil pristop pravi in če v prvem delu nismo uspeli realizirati premoči, nam je to uspelo v drugem delu. Po zadetku smo tekmo mirno pripeljali do konca. Za nami je jesenski del v katerem je bilo preveč nihanj, kar sicer za tako mlado ekipo ni nenavadno, kljub vsemu pa moramo v nadaljevanju stremeti, k bolj stabilni igri in odnosu. Pred nami je še nekaj treningov in prijateljskih tekem, v katerih bomo nadgrajevali igro in individualno znanje."

Prvenstvo se bo za kadete nadaljevalo 17. marca 2019, ko bodo nogometaši gostovali v Šenčurju.