V ponedeljek 27.11.2017 dan za naročanje športne opreme

V ponedeljek 27.11.2017 bo spet možno naročiti opremo Errea in sicer v klubskih prostorih med 17. in 19:30 uro.

Nogometni klub Brinje Grosuplje je v letošnji sezoni sklenil »pogodbo o sodelovanju dobave športne opreme« z italijanskim proizvajalcem Errea in slovenskim podjetjem Žolna Šport.

Errea je na željo kluba v ponudbo vključila artikle kvalitetnejših materialov, višjega tekmovalnega razreda v prepoznavnih klubskih barvah Poslujemo direktno grosistom za Slovenijo, kar nam omogoča izredno konkurenčne cene in zelo kakovostne proizvode. Izdelki so opremljeni z prepoznavnimi znaki kluba Errea je prvo in edino podjetje v Evropi, kateri je s strani vodilnega mednarodnega inštituta za raziskave in testiranje tekstila dodeljen certifikat Eko Tex.

Izdelavo klubskega dresa smo zaupali slovenskemu proizvajalcu, podjetju Žolna Šport. Dres je klubsko personaliziran, izdelan iz vrhunskega hidrofilno-tehničnega poliestra, ki odlično odvaja pot in je hitro sušljiv.

Za vas smo pripravili dve vrsti športnih paketov:

oprema 1718 Errea 1

oprema 1718 Errea 2

oprema 1718 Zolna 1

MERITVE, NAROČILO IN PLAČILO OPREME

Možen bo ogled opreme, kot tudi pomerjanje po posameznih velikostih za zagotovitev optimalne številke.

Naročila za klubskega dresa bo prejemal klubski predstavnik, plačilo po položnici (v celoti) pred dobavo dresa. Za naročila ostale opreme bo skrbel predstavnik proizvajalca Errea (Jože Gačnik), plačilo po položnici, dobava po izvršenem plačilu

ROK DOBAVE:  MAX. 20 delovnih dni od oddaje celotnega naročila

CENIK POSAMEZNEGA ARTIKLA IZ BOXA

ARTIKEL

EUR Z DDV

Kratke lace Marcus

Trening trenirka Forward(kpl)

Anorak Mitchell

Nogavice Zone

Izhodna trenirka Formul +Milo

Nahrbtnik Flynn

Bunda Dna

43,2

Kapa

CENIK POSAMEZNEGA ARTIKLA

ARTIKEL

EUR Z DDV

Igralni komplet: hlačke Skin+Majica Eiger, Everton ali Lenox + štucne (s tiskom)

Golmanske hlače Pitch, dolge

Golmanske hlače Impact, kratke

Golmanski dres Eloy, dolgi rokav

Bunda Fuji (s tiskom)

Bunda Niamh (s tiskom)

Bunda Dna (s tiskom)

Bunda dolga za rezervne igralce na klopi in trenerje Iceland Coach

Brezrokavnik Hybrid

Pulover s kapuco Warren

Pulover s kapuco Wire

Pulover s kapuco  Grace, ženski

Polo majica Baker, Mardock, Force, Praga, moška (uprava, navijači itn.)

Polo majica Team Ladies, ženska

Brisača