Neodločen rezultat za zaključek sezone

Modro-rumeni so odigrali zadnje srečanje sezone. V Ajdovščini so proti Primorju remizirali z rezultatom 1:1.

Najbolj zanimivi dogodki na tekmi so se zgodili v prvem polčasu. V 9. minuti je sodnik pokazal na belo točko in domači so imeli priložnost, da pridejo do vodstva. Odgovornost je prevzel Demirović, sprožil v svojo levo stran in premagal Šugića. Vratar Brinja je sicer krenil v pravo smer, a strel je bil preveč natančen. Varovanci Gorana Markovića so odgovorili v 18. minuti. Po lepi akciji je Kene prišel pred vrata nasprotnika in z natančno odmerjenim strelom premagal vratarja Primorja. V nadaljevanju srečanja sta si obe ekipi pripravili še nekaj obetavnih situacij za zadetek, a do spremembe rezultata ni prišlo.

Brinje sezono zaključuje z 11 zmagami, 5 neodločenimi rezultati in 14 porazi. Skupaj je na računu modro-rumenih 38 točk, kar jih trenutno uvršča na 8. mesto prvenstvene lestvice.

Glavni cilj prve drugoligaške sezone, obstanek v ligi, je izpolnjen.