Modro-rumeno obarvana slovenska reprezentanca do 18 let dvakrat proti Bosni in Hercegovini

Slovenska reprezentanca do 18 let je opravila z reprezentančno akcijo, v sklopu katere je odigrala dve mednarodni prijateljski tekmi. Naj spomnimo, da je selektor Anton Žlogar na seznam izbrancev uvrstil kar 4 mlade nogometaše Brinja, in sicer Urbana Trobca, Andraža Mikliča, Anela Islamagića in Aleksa Ristića.

Slovenci so na prvem srečanju z Bosno in Hercegovino remizirali brez zadetkov. Trobec, Islamagić in Ristić so vstopili s klopi.

Na drugi tekmi so bili reprezentanti Slovenije uspešnejši in premagali izbrano vrsto Bosne in Hercegovine z rezultatom 3:1. Ristić je obračun začel v prvi postavi, Islamagić in Miklić sta odigrala drugi polčas, Trobec pa je v igro vstopil v 58. minuti.

Vsem štirim reprezentantom iskreno čestitamo!