Mladinci v tekmi preobratov ob zmago

BRINJE GROSUPLJE : MURA 3:4
Aleks Ristić(18', 39', 44'); Vid Štefanec(10',70'), Niko Kasalo(24',63')

Po zmagi v minulem krogu so mladinci v četrtek na "domačem" igrišču v Ivančni Gorici gostili vrstnike iz Murske sobote.

Izjemno razburljiv prvi polčas je prinesel dvakratno vodstvo Mure in popolni preobrat Brinja. Brinje je z zadetkoma Alksa Ristića dvakrat izenačilo, tik ob koncu prvega polčasa pa s klasičnim Hat-trickom Aleksa Ristića povedli s 3:2.
Nadaljevanje v drugem polčasu se ni odvijalo po željah grosupeljskih nogometašev, namesto, da bi tekmo mirno pripeljali do konmca in zmage, so dovolili da so gostje iz Murske Sobote dvakrat zadeli in zmago odnesli v Prekmurje.

Podrobnosti o tekmi na TEJ POVEZAVI.

Priložnost za dokazovanje in nove prvenstvene točke bo že v sredo ko mladinci Brinja Grosuplje gostujejo pri Nafti 1903. Tekma bo odigrana v Veliki Polani s pričetkom ob 17. uri.