Denny Tiganj bo okrepil konkurenco med vratarji

Konkurenco med vratnicama bo okrepil Denny Tiganj. 20-letni vratar prihaja na polletno posojo iz Domžal.

tiganj

Tiganj je v mladinskih konkurencah branil za Bravo, Bilje in Koper. Na obali je redno branil v prvi kadetski in mladinski ligi, debitiral pa je tudi v 1. slovenski nogometni ligi. Prehod v člansko konkurenco je naredil pri Svobodi, kjer je eno sezono branil v 3. SNL, pred letošnjo sezono pa se je preselil v prvoligaša iz Domžal. V želji po razvoju sedaj prihaja v Brinje.

Ob sklenitvi sodelovanja je dejal: »Občutki po prvih nekaj treningih v Brinju so odlični. Vzdušje v ekipi je zelo dobro, zato se že veselim trdega dela, ki nas čaka v pripravljalnem obdobju. V Domžalah smo se skupaj odločili, da je posoja v Brinje najboljša izbira za moj razvoj, saj klub zelo dobro dela z mladimi, poleg tega pa ima tudi kvalitetno ekipo. S svojimi predstavami želim pomagati ekipi do dobrih rezultatov in izpolnitve ciljev.«

Denny, dobrodošel v Brinju!